13 rokov sme tu pre Vás
/

Zuzkina kuchárska kniha

zkk-original

Zuzkina kuchárska kniha bola záverečným projektom spoluzakladateľky nášho Očného centra Dr. Böhma, MUDr. Zuzany  Böhmovej (✞). Okrem receptov na výborné domáce jedlá v nej nájdete aj množstvo inšpiratívnych myšlienok, ako žiť pekný, plnohodnotný a zmysluplný život.

Zuzkinu kuchársku knihu si môžete objednať u dcéry MUDr. Zuzany  Böhmovej, Ing. Hany Kyselovej na hana.bohmova@gmail.com. Minimálna darovaná suma je 10 EUR.  

 

VÝŤAŽOK Z PREDAJA PRE MOBILNÝ HOSPIC  

100% vyzbieranej sumy z predaja knihy putuje OZ Slnečnica, ktoré prevádzkuje mobilný hospic Slnečnica

Mobilný paliatívny tím pod vedením MUDr. Kristíny Križanovej poskytuje starostlivosť ťažko chorým a paliatívnu starostlivosť zomierajúcim a ich rodinám v domácom prostredí.

Rodine pomáha  zvládnuť náročnú situáciu a vyrovnať sa so smútkom po odchode blízkeho. Pacientov poskytuje úľavu od bolesti a sprievodných príznakov, pomáha mu  pri riešení psychologických, sociálnych a duchovných.

Mobilný paliatívny tím sa snaží vytvoriť v domácom prostredí dôstojný a bezpečný priestor na prežitie posledných chvíľ. Kladie dôraz na nenahraditeľnosť rodiny a priateľských vzťahov každého človeka.

Aj vďaka finančnej podpore z predaja Zuzkinej kuchárskej knihy je služba mobilného hospicu pre zomierajúcich a ich rodiny táto služba bezplatná

Ďakujeme. 

Všetky zdravotne indikované operácie sú plne
hradené zdravotnou poisťovňou bez doplatku pacienta

Zmluvní partneri

vseobecna zdravotna poistovna union zdravotna poistovna zdravotna poistovna dovera

Copyright © 2019 Dr. Böhm. Všetky práva vyhradené. Made by TRIAD Advertising. Powered by SIMPLE WEB