13 rokov sme tu pre Vás
/

O nás

Už 12 rokov poskytujeme komplexnú oftalmologickú starostlivosť. Ponúkame komplexné očné vyšetrenia ako aj ambulatné operácie celého oka (od sivého zákalu cez excimer laser až po operácie sietnice a sklovca či laserovú liečbu sietnicových ochorení). Našim  poslaním je  podľa nášho najlepšieho vedomia a svedomia liečiť a prispievať k zlepšeniu kvality života našich pacientov a pomôcť im znovu uvidieť svet krajší a lepší.

Najčastejšou operáciou vykonávanou na našom pracovisku je operácia sivého zákalu. Patrí zároveň medzi najefektívnešie operácie, kde odstraňujeme zakalenú šošovku, ktorú nahrádzame novou umelou vnútroočnou šošovkou. Vďaka širokej ponuke kvalitných implantátov (umelých vnútroočných šošoviek) odstránime aj prebytočné dioptrie resp. nosenie okuliarov po operácii.

Všetky zdravotne indikované operácie sú u nás plne hradené zdravotnou poisťovňou bez doplatku pacienta. Našimi zmluvnými partnermi sú všetky slovenské zdravotné poisťovne: VšZP,  ZP Dôvera aj ZP Union. 

Nájdete nás v Očnom centre dr. Böhma v Ružinove (Bratislava) alebo v našej očnej ambulancii v Pezinku (2. poschodie budovy polikliniky v Pezinku). Pri každom z našich pracovísk nájdete aj našu očnú optiku kde vám radi poradíme s výberom rámu či s hocakým vaším problémom s okuliarmi či kontaktnými šošovkami. 

Všetky zdravotne indikované operácie sú plne
hradené zdravotnou poisťovňou bez doplatku pacienta

Zmluvní partneri

vseobecna zdravotna poistovna union zdravotna poistovna zdravotna poistovna dovera

Copyright © 2018 Dr. Böhm. Všetky práva vyhradené. Made by TRIAD Advertising. Powered by SIMPLE WEB