13 rokov sme tu pre Vás
/

Vnútroočné šošovky

Monofokálne

(Šošovka s dioptriou, ktorá nahrádza vlastnú skalenú šošovku a umožňuje ostré videnie na presne dopredu zadefinovateľnú vzdialenosť napr. na diaľku, alebo na čítanie do blízka. Tento typ šošoviek Vás nezbaví nosenia okuliarov. Po operácii bude potrebné nosenie okuliarov najčastejšie na čítanie.)

Softec I - jednokusová šošovka z hydrofilného akrylátu so sférickou optikou

Softec HDY - jednokusová šošovka z hydrofilného akrylátu s Bi-asférickou optikou so žltým filtrom na ochranu sietnice a žltej škvrny. Zlepšuje videnie a kontrastnú citlivosť pri znížených svetelných podmienkach.

CT Asphina 404V – jednokusová vnútroočná šošovka s hydrofóbnym jadrom a hydrofilným povrchom so žltým filtrom na ochranu sietnice a žltej škvrny. Dobrá stabilita v šošovkovom puzdre vďaka technológii „plate haptics“.

AcrySoft IQ – monofokálna asférická vnútroočná šošovka so žltým filtrom na ochranu sietnice a žltej škvrny. Zlepšuje videnie a kontrastnú citlivosť pri znížených svetelných podmienkach.

Monofokálne torické

(Tento typ šošovky sa doporučuje u pacientov s nerovnomerným zakrivením rohovky, ktorí nosili okuliare alebo kontaktné šošovky s cylindrickými sklami. Po operácii sa cylindrická dioptria vykompenzuje presným umiestnením šošovky v šošovkovom puzdre. Po operácii bude potrebné nosenie okuliarov najčastejšie na čítanie.)

AcrySoft IQ Toric – monofokálna asférická vnútroočná šošovka so žltým filtrom na ochranu sietnice a žltej škvrny pre pacientov s astigmatizmom. Zlepšuje videnie a kontrastnú citlivosť pri znížených svetelných podmienkach.

Multifokálne

(Šošovka s dioptriou, ktorá nahrádza vlastnú skalenú šošovku a umožňuje ostré videnie na diaľku, na strednú vzdialenosť (70 cm) a aj na čítanie do blízka. Po operácii nebude potrebné nosenie okuliarov na väčšinu každodenných činností.)

AcrySoft IQ ReSTOR – multifokálna vnútroočná šošovka umožňuje videnie na blízko, na strednú vzdialenosť aj na diaľku, bez nutnosti používať okuliare. Optická technológia „apodizácia“ zabezpečuje nezávislosť od okuliarov. Pri nižších svetelných hladinách je možné zaznamenať svetelné fenomény vznikajúce pri lome svetla cez rozdielne optické zóny vnútroočnej šošovky.

Lentis M plus - multifokálna vnútroočná šošovka umožňuje videnie na blízko, na strednú vzdialenosť aj na diaľku, bez nutnosti používať okuliare. Technológia výroby minimalizuje svetelné fenomény (haló a glare efekty) vznikajúce pri lome svetla cez rozdielne optické zóny vnútroočnej šošovky

SBL – 3 dual optic - bifokálna šošovka z hydrofilného akrylátu s Bi-asférickou optikou . Bifokálny dizajn optických zón šošovky poskytuje jeden prechod medzi optickými zónami videnia do diaľky a do blízka. Vďaka Bi-asférickej optike sú pacienti schopní vidieť na blízko, na strednú vzdialenosť aj na diaľku, bez nutnosti používať okuliare.

Multifokálne torické

(Šošovka s dioptriou, ktorá nahrádza vlastnú skalenú šošovku a koriguje astigmatizmus u pacientov s nerovnomerným zakrivením rohovky, ktorí nosili okuliare alebo kontaktné šošovky s cylindrickými sklami. Po operácii sa cylindrická dioptria vykompenzuje presným umiestnením šošovky v šošovkovom puzdre. Zabezpečuje ostré videnie na diaľku, na strednú vzdialenosť (70 cm) a aj na čítanie do blízka. Po operácii nebude potrebné nosenie okuliarov na väčšinu každodenných činností.)

AcrySoft IQ ReSTOR Toric – multifokálna vnútroočná šošovka umožňuje videnie na blízko, na strednú vzdialenosť aj na diaľku, bez nutnosti používať okuliare aj u pacientov s astigmatizmom. Optická technológia „apodizácia“ zabezpečuje nezávislosť od okuliarov. Pri nižších svetelných hladinách je možné zaznamenať svetelné fenomény (haló a glare efekty) vznikajúce pri lome svetla cez rozdielne optické zóny vnútroočnej šošovky.

Lentis M plus Toric - multifokálna vnútroočná šošovka umožňuje videnie na blízko, na strednú vzdialenosť aj na diaľku, bez nutnosti používať okuliare a astigmatickje korekcie. Technológia výroby minimalizuje svetelné fenomény (haló a glare efekty) vznikajúce pri lome svetla cez rozdielne optické zóny vnútroočnej šošovky

Späť na operácie.

Všetky zdravotne indikované operácie sú plne
hradené zdravotnou poisťovňou bez doplatku pacienta

Zmluvní partneri

vseobecna zdravotna poistovna union zdravotna poistovna zdravotna poistovna dovera

Copyright © 2020 Dr. Böhm. Všetky práva vyhradené. Made by TRIAD Advertising. Powered by SIMPLE WEB